درباره ما

 

درباره شرکت استادکاران www.kashikari24.com


گروه استادکاران تولید کننده ، وارد کننده و نمایندگی فروش محصولات کاشیکاری از قبیل چسب کاشی، پودربندکشی ، چسب بتن ، همتراز کاشی، کفشور استیل و ملزومات کاشیکاری میباشیم که با دانش لازم خریدی آسان را برای شما فراهم کرده ایم. مجموعه استادکاران از سه بخش تشکیل شده هست : بخش اول : تولید کننده ملزومات کاشیکاری از قبیل ابزار برش و نصب کاشی کاری ، همتراز کاشی و قاپک حمل کاشی بخش دوم : خدمات فروش و مشاوره خرید و پخش کاشی و سرامیک و ملزومات کاشیکاری میباشد که از مهمترین خدمات ارائه شده در این بخش میتوان به مشاوره و فروش قبل از خرید کاشی و ملزومات کاشیکاری ، فروش کاشی و ملزومات کاشیکاری از قبیل چسب کاشی ، پودربندکشی کاشی ، چسب بتن آببندی ، همتراز کاشی و نوار کنج کاشی ، تحویل و آماده سازی زمینه برای اجرای کاشی و سرامیک اشاره نمود: بخش سوم : واردات ملزومات کاشیکاری از ترکیه ، چین و ایتالیا در حال حاضر به دلیل محدودیت ها، هزینه ارسال با مشتری است و سفارشات فوری تحویل داده می شود. جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی استادکاران پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدمات دارد. برای سفارش‌های خارج تهران، ارسال با باربری یا اتوبوس در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در شهرهای تحت پوشش نیز می‌‏توانند با پست تیپاکس ارسال شوند. سفارش محصولات : 09123091170 , 33863697


هدف مجموعه کاشیکاری 24 جلب رضایت مشتریان گرامی میباشد


گروه استادکاران تولید کننده ، وارد کننده و نمایندگی فروش محصولات کاشیکاری از قبیل چسب کاشی، پودربندکشی ، چسب بتن ، همتراز کاشی، کفشور استیل و ملزومات کاشیکاری میباشیم که با دانش لازم خریدی آسان را برای شما فراهم کرده ایم.

مجموعه استادکاران از سه بخش تشکیل شده هست :

بخش اول : تولید کننده ملزومات کاشیکاری از قبیل ابزار برش و نصب کاشی کاری ، همتراز کاشی و قاپک حمل کاشی

بخش دوم : خدمات فروش و مشاوره خرید و پخش کاشی و سرامیک و ملزومات کاشیکاری میباشد که از مهمترین خدمات ارائه شده در این بخش میتوان به مشاوره و فروش قبل از خرید کاشی و ملزومات کاشیکاری ، فروش کاشی و ملزومات کاشیکاری از قبیل چسب کاشی ، پودربندکشی کاشی ، چسب بتن آببندی ، همتراز کاشی و نوار کنج کاشی  ، تحویل و آماده سازی زمینه برای اجرای کاشی و سرامیک اشاره نمود:

بخش سوم : واردات ملزومات کاشیکاری از ترکیه ، چین و ایتالیا

در حال حاضر به دلیل محدودیت ها، هزینه ارسال با مشتری است و سفارشات فوری تحویل داده می شود. جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی  استادکاران پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدمات دارد.

   برای سفارش‌های خارج تهران، ارسال با باربری یا اتوبوس در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در شهرهای تحت پوشش نیز می‌‏توانند با پست تیپاکس ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی شهرهای جز تهران، و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری است.

سفارش محصولات : ۰۲۱۳۳۸۷۴۱۳۵